Головна » Новини та публікації » Семінар для ОСББ в Херсоні

Семінар для ОСББ в Херсоні

08.09.2011 року «Ресурсний центр розвитку ОСББ» м. Херсон спільно з фірмами «Німецьке товариство по міжнародній співпраці GIZ (до 2011 Німецьке товариство по технічній співпраці), Профайн Україна (profine), Ініціатива «Житлового господарства у Східній Європі) провели навчальний семінар в рамках проекту державно-приватного партнерства в Україні «Менеджер по енергозберігаючий санації житлових будинків».

Захід проводився в великому залі Херсонської міської ради. В семінарі прийняли участь Голови правлінь ОСББ, ініціативні групи мешканців Херсона та громадські організації, загалом близько 60 учасників.

У семінарі взяли участь експерти: Лариса Шреккенбах, керівник проекту «Менеджер по енергозберігаючих санація житлових будинків», Ініціатива «Житлового господарства у Східній Європі», ІВО, Берлін; Ральф Хілленберг, директор IPBB (ООО) інженерно-проектного бюро будівельних проектів, Берлін; Федір Барулін, Голова Правління ХОГО «Регіональна рада підприємців»; Ольга Олефірова, юрист, Інститут муніципального розвитку, Київ; Сергій Свистюк, начальник відділу енергоефективних технологій, ТОВ ЦЕК «ЕСКО ЦЕНТР» Київ.

Під час зустрічі Німецькі спеціалісти розповіли про проект державно-приватного партнерства «Менеджер по енергозберігаючий санації житлових будинків», Енергозберігаюча санація будинку – німецький досвід. По крокову або комплексну санацію: необхідні енергозберігаючі заходи, розрахунок витрат, енергетичний паспорт.

Учасники семінару отримали інформацію від фахівців про «пілотний» проект енергозберігаючої санації житлового будинку за рахунок кредитних ресурсів по м. Ніжин, Чернігівської області. Доповідач відповів на ряд запитань, що виникли у присутніх. Тема виявилась дуже актуальною та болючою на сьогоднішній день.

Вирішення попереднього питання стане можливим завдяки створенню револьверного фонду, який забезпечить впровадження енергозберігаючих заходів при теплореновації житлових будинків ОСББ, про створення якого доповів Федір Барулін, Голова Правління ХОГО «Регіональна рада підприємців».

По закінченню семінару запрошеним було продемонстровано фільм, який показав яким чином відбувається санація житлового будинку – робота на будівельних майданчиках в м. Берлін. Цей фільм містить багато цікавої, повчальної інформації.
Цей семінар дає надію, що і в Україні можливо втілити такі ж енергозберігаючі заходи при теплореновації житлових будинків ОСББ за умови плідної співпраці, використання досвіду та новітніх технологій впроваджених Німецькими та вітчизняними фахівцями.

Публікації та новини схожі

Відповідальність по-харківськи: ремонт під'їздів - за власний кошт

11.09.2014
Відповідальність по-харківськи: ремонт під'їздів - за власний кошт Мешканці Харкова допомагають комунальникам з підготовкою своїх будинків до опалювального сезону.

докладніше

У Житомирі утеплять будівлі бюджетної сфери

27.09.2014
У Житомирі утеплять будівлі бюджетної сфери В Житомирі у 19 будівлях бюджетної сфери проведуть заходи з підвищення енергоефективності. Зокрема, як повідомляє Мінрегіон, у місцевих школах, дитячих садочках та будівлях центральної міської лікарні планується встановити індивідуальні теплові пункти, утеплити дахи та фасади, а також замінити старі вікна на нові.

докладніше

Відкючення у Львові підприємств-боржників від системи водопостачання

27.02.2012
Відкючення у Львові підприємств-боржників від системи водопостачання Прес-служба міської ради Львова повідомляє про початок відключення львівським комунальним підприємством «Львівводоканал» підприємств-боржників від водопостачання розпочало.

докладніше

Анонс: Прес-конференція «Хто і куди веде житлово-комунальну політику України»

02.04.2013
Анонс: Прес-конференція «Хто і куди веде житлово-комунальну політику України» Громадянська мережа ОПОРА запрошує на прес-конференцію «Куди і хто веде житлово-комунальну політику України». Захід відбудеться 3 квітня об 11.30 годині в приміщенні Інформаційної агенції УНІАН, вул. Хрещатик, 4.

докладніше

Юридична консультація

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше