Головна » Новини та публікації » Успіхи Харкова у реформуванні ЖКГ

Успіхи Харкова у реформуванні ЖКГ

Харкову за багатьма напрямками вдалося досягти того, до чого в інших обласних центрах ще навіть не приступили. Тому було ухвалено рішення про реалізацію пілотного проекту з модернізації житлово-комунального господарства саме в цьому місті.

Про це в ході традиційної зустрічі «Чай з губернатором» заявив голова Харківської ОДА Михайло Добкін, інформує прес-служба.

«Я разом з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом 24 січня зустрічався з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим. У ході зустрічі нам вдалося досягти домовленості про те, що на території міста Харкова буде реалізований пілотний проект з модернізації житлово-комунального господарства. Поки це лише усна домовленість. Але, я впевнений, що в найближчому майбутньому вона переросте у постанову Кабінету Міністрів», – сказав М.Добкін.

Також голова облдержадміністрації зазначив, що підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Харкові є економічно обґрунтованим. За його словами, детальніше питання і проблеми ЖКГ на Харківщині обговорюватимуть 27 січня 2012 року. Тоді у регіон з робочим візитом приїде міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. Під час його візиту буде проведено нараду з розвитку житлово-комунального господарства регіонів України. Крім цього, планується відвідати ряд об'єктів ЖКГ міста Харкова.

Ольга Гальчинська,
jkg-portal.com.ua
Публікації та новини схожі

В областях скоротять споживання газу на 30%

18.08.2014
В областях скоротять споживання газу на 30% Як повідомляє прес-служба Мінрегіону областями були представлені плани заходів щодо зменшення споживання природного газу на 30%.

докладніше

Пропозиції Нацради з питань ОСББ щодо держпрограми погашення кредитів на енергомодернізацію

13.07.2014
Пропозиції Нацради з питань ОСББ щодо  держпрограми погашення кредитів на енергомодернізацію Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) звернулась до уряду з проханням сприяти ухваленню законів, необхідних для проведення реформ у житлово-комунальному господарстві України.

докладніше

Украинские цены на жилье удивили экспертов ООН

09.04.2012
Украинские цены на жилье удивили экспертов ООН Проведенная в Украине Европейской экономической комиссией ООН оценка состояния жилищного сектора опубликовала ошеломляющие мировое сообщество результаты.

докладніше

Пробное внедрение автоматической системы учета воды

03.09.2012
Пробное внедрение автоматической системы учета воды В Запорожье изучают эффективность работы и целесообразность внедрения автоматической системы дистанционного учета потребленной воды. На заседании исполкома Запорожского горсовета приняли решение о тестировании данной системы.

докладніше

Юридична консультація

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше