Головна » Новини та публікації » Семінар-обмін у місті Вознесенськ

Семінар-обмін у місті Вознесенськ

Громадська організація “Агентство економічного розвитку” оголошує про початок проекту “Вирішення проблем оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків (ОСББ, ЖБК) на місцевому рівні” та запрошує до участі представників громадських організацій та представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), які бажають дізнатися про успішний досвід вирішення проблем передачі прибудинкових територій у власність ОСББ та ЖБК. Проект підтримують програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” та “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду Відродження.

Мета проекту — поширення позитивного досвіду проведення компаній громадського представництва по удосконаленню процедури оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків на місцевому рівні серед представників громадських організацій, ОСББ  та ЖБК сіл, селищ та малих міст з різних  регіонів України.

На думку ініціаторів, проект сприятиме обміну досвідом з питань, щодо:

  • удосконалення (пришвидшення та зменшення вартості)  процедури передачі прибудинкової території ОСББ та ЖБК на місцевому рівні;
  • об’єднання (самоорганізації)  зацікавлених сторін у форматі Коаліції по удосконаленню процедури передачі прибудинкових територій;
  • використання інструменту “місцевої ініціативи” для громадського лобіювання розроблених рекомендацій на місцевому рівні;
  • планування власних компаній по удосконаленню  процедури передачі прибудинкової території ОСББ та ЖБК в своїх населених пунктах.

Всі учасники семінару-обміну матимуть можливість отримання консультацій та методичної допомоги в реалізації компаній громадського лобіювання на місцях.

Крім того, учасникам буде запропоновано долучитись до роботи національної Коаліції  по  удосконаленню законодавства в сфері  передачі прибудинкової території ОСББ та ЖБК.

У межах проекту буде проведено триденний семінар-обмін в м. Вознесенськ, Миколаївської області, з 15.05.2012 по 17.05.2012 року. 

Учасників заходу буде відібрано серед представників громадських організацій та представників ОСББ і ЖБК сіл, селищ та малих міст (до 50 тис. мешканців), які мають початкову обізнаність у питаннях оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків та бажають здійснювати практичну діяльність по вирішенню проблем в сфері передачі прибудинкових територій в своїй місцевості.

Загальна кількість учасників — 20 осіб.

Для участі в семінарі слід заповнити анкету обсягом до 1 сторінки, що додається  — у додатку 2 (даний документ можна переглянути та скачати за посиланням osbbua.org/category/zrazki_dokumentiv/anketi/anketa-zayavka_na_uchast_u_program_semnarv-obmnv).

Анкету слід надіслати до 02 квітня 2012 року на електронну пошту aerbox@ukr.net або поштою: ВМГО “Агентство економічного розвитку”, адреса: 56500 м. Вознесенськ, Миколаївська обл., вул. Пушкінська 3, оф №35.

Про результати відбору Вас буде повідомлено до 16.04.2012 року.

Витрати учасників семінару-обміну на проїзд, проживання та харчування відшкодовують організатори.

Якщо є запитання, телефонуйте, пишіть  з радістю будемо відповідати!

Контактна особа:
Трандафіл Володимир,
тел.: (05134) 3-22-50;
моб. тел.: (093) 515-76-23;
е-адреса: travov@ukr.net


Публікації та новини схожі

Реформа ЖКГ: увага ЗМІ

26.06.2012
Реформа ЖКГ: увага ЗМІ Моніторинг друкованих/Інтернет ЗМІ проводився Громадянською мережею ОПОРА з 1 січня 2009 року по 1 червня 2012 року в рамках проекту «Житлова реформа очима громадськості» за сприяння програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».

докладніше

Ціна газу в 2015 має бути нижчою, ніж $400 - Мінекономрозвитку

29.08.2014
Ціна газу в 2015 має бути нижчою, ніж $400 - Мінекономрозвитку Міністерство економічного розвитку і торгівлі України очікує, що ціна газу, імпортованого в Україну з різних джерел в 2015 році, буде нижчою за 400 доларів за тисячу кубометрів.

докладніше

Пропозиції Нацради з питань ОСББ щодо держпрограми погашення кредитів на енергомодернізацію

13.07.2014
Пропозиції Нацради з питань ОСББ щодо  держпрограми погашення кредитів на енергомодернізацію Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) звернулась до уряду з проханням сприяти ухваленню законів, необхідних для проведення реформ у житлово-комунальному господарстві України.

докладніше

Работников ЖЭКов Запорожья проконсультировали психологи

07.09.2012
Работников ЖЭКов Запорожья проконсультировали психологи В рамках реформы ЖКХ, запорожские чиновники провели для сотрудников местных ПРЭЖО (ЖЭКов) бизнес-тренинги и консультации психологов, которые по неподтверждённым данным стоили 1,5-2 млн грн бюджетных средств.

докладніше

Юридична консультація

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше