Головна » Новини та публікації » Рівне: ОСББ чекають від елекропостачальника відшкодування за утримання мереж

Рівне: ОСББ чекають від елекропостачальника відшкодування за утримання мереж

28 березня у Рівному відбувся круглий стіл на тему співпраці між Об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків міста та монополістом у галузі електропостачання ПАТ «AES Рівнеобленерго». Дана зустріч відбулася за ініціативи Громадянської мережі «ОПОРА» і стала п’ятою у циклі круглих столів, покликаних налагодити ефективну співпрацю між голова ОСББ та монополістами у галузі надання комунальних послуг.

Представники ОСББ Рівного розповіли, що найбільш актуальним у розрізі електропостачання для них є питання відшкодування коштів на утримання внутрішньобудинкових електричних мереж. Зі слів керівників об’єднань співвласників, вони не отримують компенсацію, яку, в той же час і за виконання аналогічних функцій виплачують житлово-комунальним господарствам міста.

- Я звертався до Рівнеобленерго з питанням відшкодування коштів за утримання мереж. Мені відповіли, що для ОСББ кошти не компенсують на підставі розпорядження НКРЕ, - розповідає керівник об’єднання «Промінь» Андрій Прищепа. – В той же час, ЖЕКи таку компенсацію отримують. Очевидно, що при такій політиці подвійних стандартів ОСББ змушені працювати у гірших умовах ніж житлово-комунальні господарства.

Також на зустрічі обговорили питання встановлення тарифів за спожиту електроенергію для співвласників будинків. Зі слів учасників, у Рівному ОСББ платять вищий тариф ніж діє для громадян, а саме – 36 копійок за кіловат. Згідно законодавства, об’єднання є неприбутковою організацією і для них мав би діяти той самий тариф, що і для мешканців, тобто – 28 копійок.

Окремою темою для обговорення стало питання продажу акцій «AES Рівнеобленерго» компанії «НД Енержді Інтернейшнл Україна». Голів ОСББ цікавило чи яким чином зміна власника вплине на умови електропостачання. Представник ОПОРИ розповів, що напередодні спілкувався із директором Департаменту зовнішніх та внутрішньо корпоративних зв'язків AES Україна Андрієм Пермяковим. Представник корпорації запевнив, що енергопостачальник працює та працюватиме у звичному режимі. Також Андрій Пермяков пообіцяв розглянути всі зауваження, які будуть висловлені керівниками ОСББ та у найшвидші терміни на них відреагувати в рамках чинного законодавства.

Детальніше:
Роман Мартин
тел.: (063) 358 24 30
Публікації та новини схожі

Процедура встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги скорочена до 15 днів

11.01.2012
Процедура встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги скорочена до 15 днів З 2012 року відбудеться спрощення процедури встановлення тарифів на послуги житлово-комунальних господарств, ініційоване Президентом України.

докладніше

Изменения в распределении госсубвенций на ремонт жилых зданий

22.02.2012
Изменения в распределении госсубвенций на ремонт жилых зданий В связи с блокированием счетов департамента жилищно-коммунального хозяйства распорядителем государственной субвенции, поступившей в размере 2 400 тыс. грн, решено признать департамент финансовой политики, а не департамент жилищно-коммунального хозяйства.

докладніше

Конференция USAID по проекту «Реформа городского теплообеспечения в Украине»

07.05.2013
Конференция USAID по проекту «Реформа городского теплообеспечения в Украине» 13 мая 2013 пройдет итоговая конференция по сотрудничеству Проекта Агентства США по международному развитию (USAID) «Реформа городского теплообеспечения в Украине» с 25 городами Украины и Министерством регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства.

докладніше

Чому Україні потрібні енергосервісні компанії

26.08.2014
Чому Україні потрібні енергосервісні компанії Сьогодні багато говорять про енергосервісні компанії. Деякі наполягають, що тільки їхнє впровадження є тим «світлом в кінці тунелю», яке дозволить суттєво зекономити на енерговитратах для дому та роботи людини.

докладніше

Юридична консультація

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше