Головна » Новини та публікації » Рівенські ОСББ незадоволені роботою ТзОВ «Санком-Рівне» (відео)

Рівенські ОСББ незадоволені роботою ТзОВ «Санком-Рівне» (відео)

Основними зауваженнями рівненських ОСББ до комунального підприємства «Санком-Рівне» є завищення об'ємів вивезеного сміття,  вартості послуг і нерегулярний графік роботи сміттєвозів. Про це заявили голови рівненських ОСББ в ході круглого столу, що відбувся 10 вересня. Захід організувала громадянська мережа ОПОРА,  з метою налагодження діалогу між керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і компанією-монополістом із вивезення твердих побутових відходів «Санком-Рівне».

Оксана Нєнахова, керівник ОСББ "Сонячна домівка":

- У нас зріс обсяг вивезення сміття. Я знаю, що є тариф на одну людину або є обсяг вивезеного сміття по договору. Раніше було у нас6 метрівкубічних, а зараз пишуть7,45 метрівкубічних. У мене є 2 контейнери,вивіз становить6 метрівкубічних. Де взялося зайвих1,45 метрівкубічних?

За словами Сергія Пилипаки, юриста ТзОВ "Санком",  до раніше укладених угод із ОСББ на вивезення твердих побутових відходів, додалося ще й великогабаритне й будівельне сміття. Як наслідок - збільшився об’єм і тариф.

Нарікали керівники ОСББ і на те, що сміттєзбиральні машини вивозять непотріб не у визначений час, а тоді, коли їм заманеться.

Іван Фатич, голова ОСББ "Дружба":

- Чому мені треба, щоб машина приїздила в один і той самий час? Приходить прибиральниця, а вона ж не цілий день працює! Та саме вона б прибрала те, що залишилося. Але в нас все одно не виходить, а я хотів би, щоб виходило, ми ж платимо гроші, я підкреслюю.

Та на будь-які закиди голів ОСББ юрист «Санкому» радив усім уважно читати укладені угоди. Мовляв, якщо в угоді вказано час, коли мають забирати сміття, то "Санком" повинен дотримуватися графіку. Якщо ж такий момент не обговорили, тоді жодних претензій бути не може.

Зачепили голови ОСББ і проблему скидання сміття мешканцями приватного сектору в баки багатоповерхівок, адже у них вивіз відходів здійснюється без використання сміттєвих баків. Представники компанії пообіцяли проконтролювати дану ситуацію та вирішити її. Це ж саме стосується й уточнення графіків вивезення сміття.

Зі слів представника ОПОРИ Зураба Кантарії, під час круглого столу присутні обговорили багато важливих питань, які допоможуть налагодити якісну співпрацю між монополістом у галузі вивезення твердих побутових відходів та ОСББ Рівного.

- Це не останній наш круглий стіл, присвячений налагодженню співпраці між ОСББ та монополістами, - каже Зураб Кантарія. - Ми отримали підтвердження, що керівники ОСББ потребують подібних заходів і вони для них досить корисні. На черзі зустріч із ще одним монополістом - ПАТ Рівнегазом.

 

Детальніше:
Прес-центр ОПОРИ у Рівненській області
0362 43-07-18

 

Публікації та новини схожі

Президент України підписав закон, що дозволяє здавати ГТС у оренду іноземним компаніям

08.09.2014
Президент України підписав закон, що дозволяє здавати ГТС у оренду іноземним компаніям Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України" (№ 4116а). Як зазначається на сайті парламенту, підписаний закон повернуто від президента 8 вересня.

докладніше

Вінниччину офіційно визнали як лідера енергозбереження у сфері ЖКГ в Україні

16.02.2012
Вінниччину офіційно визнали як лідера енергозбереження у сфері ЖКГ в Україні Відповідно до «Рейтингу енергоефективності регіонів» створеного компанією «БЕСТ» для Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Україна має щорічний потенціал енергоефективності економіки на рівні 11,8 млрд. євро.

докладніше

"Нафтогаз" повернув "Газпрому" $10,5 млн

26.08.2014
"Нафтогаз України" повернув російській компанії "Газпром" помилковий додатковий платіж - 10,54 млн дол. - отриманий раніше нібито за транзит газу за липень 2014 року, повідомила прес-служба "Нафтогазу".

докладніше

ЄК: тимчасовий контракт із Росією допоможе Україні перезимувати в теплі

23.09.2014
ЄК: тимчасовий контракт із Росією допоможе Україні перезимувати в теплі Європейська комісія пропонує Україні і Росії підписати тимчасовий газовий контракт, що діятиме до остаточного рішення Стокгольмського арбітражу, для того щоб стабільно пройти зимовий період 2014-2015 років.

докладніше

Юридична консультація

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше