Головна » Новини та публікації » НАК «Нафтогаз України» приєдналася до системи відображення даних по ПСГ Європи

НАК «Нафтогаз України» приєдналася до системи відображення даних по ПСГ Європи

НАК «Нафтогаз України» (Нафтогаз) приєдналася до системи відображення даних AGSI+ за стандартами асоціації європейських операторів підземних газових сховищ (GSE). Починаючи з цього тижня, інформація про наявні обсяги природного газу в українських підземних газових сховищах (ПГС), потужність яких складає 32 млрд. куб.м, буде надаватися з розбивкою по кожному газосховищу на щотижневій основі.

Дані публікуватимуться щоп'ятниці та будуть відображати інформацію щодо підземних сховищ України станом на середу поточного тижня.

Україна першою з країн, що не є членами ЄС, приєдналася до системи прозорого відображення данних GSE. Переглянути інформацію можна за адресою: http://transparency.gie.eu.com.

«Це важливий крок вперед для Нафтогазу на шляху підвищення прозорості Компанії та інтеграції до європейского газового ринку. Нафтогаз пропонує ЄС використовувати потужності українських ПСГ. Ми маємо намір запропонувати європейським компаніям конкурентоспроможні та надійні рішення щодо підземного зберігання газу», — сказав Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз України». Для найбільш ефективного впровадження таких рішень дуже важливим є налагодження реверсних поставок природного газу по одній з недозавантажених труб на кордоні України і Словаччини (так званий «великий реверс»). Європейська Комісія, компанія-оператор газотранспортної системи Словаччини Eustream та Нафтогаз активно співпрацюють над якнайшвидшим введенням в дію варіанту «великого реверсу».

Президент Європейскої асоціації операторів систем підземного зберігання газу Ніколь Отенберг зазначила: «Прозоре відображення даних по ПСГ є важливою складовою енергетичної безпеки Європи. GSE пишається тим, що завдяки приєднанню НАК «Нафтогаз України» нам вдалося значно розширити рівень прозорості на європейському газовому ринку».

AGSI+ в онлайн-режимі забезпечує висвітлення щоденних даних по європейським ПСГ сумарним об’ємом близько 79 млрд. куб.м, що складає 82% технічних можливостей ПСГ ЄС.
Крім Нафтогазу інформацію щодо обсягів природного газу надає 31 оператор ПСГ з 15 країн-членів ЄС.
Асоціації європейських операторів підземних газових сховищ (GSE) входить до складу Gas Infrustructure Europe (GIE), яка також включає Європейську асоціацію операторів газотранспортних систем (GTE) та LNG-терміналів (GLE).


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Публікації та новини схожі

Тетяна Бойко: ОСББ — це загроза для тих, хто прагне монополізувати ринок управління житлом [аудіо]

27.02.2012
Тетяна Бойко: ОСББ — це загроза для тих, хто прагне монополізувати ринок управління житлом [аудіо] Одним із кроків, який має поліпшити ситуацію в житлово-комунальному господарстві України, може стати повсюдне створення ОСББ. Про масштабні плани було заявлено вже давно, проте на практиці з’ясувалося, що на шляху створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків існує чимало бар’єрів, створених самою ж державою.

докладніше

ОСББ Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська ділилися своїм досвідом із херсонськими колегами

20.09.2012
ОСББ Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська ділилися своїм досвідом із херсонськими колегами Про відносини херсонських ОСББ з виробниками і виконавцями комунальних послуг в ході круглого столу-семінару, що відбувся 28 серпня у Херсонській міській раді, говорили представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з таких міст як Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ і, звичайно ж, Херсон. Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА за сприяння Національного демократичного інституту (НДІ).

докладніше

Споживання електричної енергії в місцях загального користування в будинках

12.02.2019
Споживання електричної енергії в місцях загального користування в будинках Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла постанову за № 2010 "Про внесення змін до Тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01 березня 2017 року".

докладніше

Анонс: Дніпропетровський регіональний форум «ОСББ та ЖБК - основа реформування житлово-комунального господарства»

15.03.2013
Анонс: Дніпропетровський регіональний форум «ОСББ та ЖБК - основа реформування житлово-комунального господарства» У вівторок 19 березня о 12 годині у великій залі Будинку спілок (м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 93) за підтримки Громадянської мережі ОПОРА відбудеться Дніпропетровський регіональний форум ОСББ та ЖБК.Організатор – Асоціація ОСББ та ЖБК Дніпропетровської області «Наш дім».

докладніше

Юридична консультація

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше