Головна » Новини та публікації » Мінрегіон: Про обсяги вітчизняного виробництва

Мінрегіон: Про обсяги вітчизняного виробництва

Будівельна галузь поступово нарощує темпи та обсяги робіт. При збереженні позитивної динаміки виробництва будівництво спроможне виконати заплановані завдання та стати рушійною силою економічного зростання. Цього вдалося досягнути завдяки цілеспрямованим заходам, спрямованим на дерегуляцію, розвиток нормативно-правової бази та технічного регулювання, вдосконалення планування територій, імпортозаміщення та енергоефективність. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України у середу, 8 серпня.

«На дерегуляцію, вдосконалення нормативно-правової бази та технічного регулювання, оновлення основних документів планування територій, а це основа інвестицій і будівництва, галузь вже відреагувала зростанням. Проте особливе значення має створення платоспроможного попиту на продукцію будівництва. Новий імпульс цього року отримали усі державні житлові програми, а соціальна ініціатива Президента щодо здешевлення іпотечних кредитів стала справді знаковою подією», – відзначив очільник Мінрегіону Анатолій Близнюк.

За його словами, капітальних інвестицій за перший квартал освоєно на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Було введено на 44,8% більше житла. Середня зарплата у будівництві в червні зросла на 12% порівняно із червнем минулого року. Збільшились обсяги виробництва будівельних матеріалів, а зростання імпорту, яке відбувалося за деякими матеріалами у першому півріччі 2011 року, вдалося подолати. Зростає експорт основних будівельних матеріалів та виробів. Понад 80% будматеріалів, які використовуються в у вітчизняному будівництві, виробляються в Україні.

Триває введення в експлуатацію нових потужностй з виробництва сучасних будівельних матеріалів, зокрема, теплозвукоізоляційних виробів, керамічної цегли, газобетону, налагоджено виробництво цементу сухим способом. Освоєне на нових підприємствах виробництво мінераловатної теплоізоляції зменшило імпорт плитних волокнистих утеплювачів зі 100 до 40%.

Така динаміка розвитку галузі вселяє впевненість у тому, що будівельна галузь зможе виконати поставлене завдання – стати локомотивом економічного розвитку регіонів.

Прес-служба Мінрегіону

Публікації та новини схожі

Громадський консорціум виборчих ініціатив увійшов до складу Конституційної асамблеї

27.01.2012
Громадський консорціум виборчих ініціатив увійшов до складу Конституційної асамблеї Своїм Указом Президент України про «Питання формування та організації діяльності Конституційної Асамблеї» від 25 січня 2011 року, схвалив «Концепцію формування та організації діяльності Конституційної Асамблеї». Згідно з ним, Конституційна Асамблея є спеціальним допоміжним органом, головною метою створення та діяльності якого є підготовка законопроекту про внесення змін до Конституції України.

докладніше

ОСББ Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська ділилися своїм досвідом із херсонськими колегами

20.09.2012
ОСББ Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська ділилися своїм досвідом із херсонськими колегами Про відносини херсонських ОСББ з виробниками і виконавцями комунальних послуг в ході круглого столу-семінару, що відбувся 28 серпня у Херсонській міській раді, говорили представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з таких міст як Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ і, звичайно ж, Херсон. Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА за сприяння Національного демократичного інституту (НДІ).

докладніше

Енергетична «залежність» кандидатів

23.05.2014
Енергетична «залежність» кандидатів 23 роки незалежності України, стільки ж років прямої залежності країни від російського газу на основі договірних стосунків.

докладніше

Анонс: Прес-конференція «Хто і куди веде житлово-комунальну політику України»

02.04.2013
Анонс: Прес-конференція «Хто і куди веде житлово-комунальну політику України» Громадянська мережа ОПОРА запрошує на прес-конференцію «Куди і хто веде житлово-комунальну політику України». Захід відбудеться 3 квітня об 11.30 годині в приміщенні Інформаційної агенції УНІАН, вул. Хрещатик, 4.

докладніше

Юридична консультація

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше