Головна » Новини та публікації » Мінрегіон: Конкурс на кращу публікацію про ОСББ

Мінрегіон: Конкурс на кращу публікацію про ОСББ

Мінрегіон України та Проект ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» розпочинають конкурс на кращий журналістський матеріал про успіх об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Публікації мають розкривати тему успішної діяльності ОСББ, зокрема, як об’єднання власними силами або за підтримки влади  покращує умови життя будинку та якість комунальних послуг.

До участі у конкурсі запрошуються штатні та позаштатні журналісти – представники будь-яких видів ЗМІ (преса, Інтернет, радіо та телебачення). Конкурс охоплює всю територію країни, тому заохочуються кореспонденти з різних регіонів.

Єдина вимога для участі – матеріали на тему ОСББ мають бути опубліковані з 1 січня по 1 листопада 2012 р. Прийом робіт триватиме до 15 листопада 2012 року включно.

У конкурсі визначено три номінації:

 • кращий аналітичний матеріал;
 • кращий репортажний матеріал;
 • кращий радіо та відеосюжет.

На переможців чекають цінні подарунки: фотоапарати, диктофони, флеш накопичувачі великого об’єму. Також учасники отримають почесні відзнаки та сувеніри Представництва ООН в Україні та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

До складу журі увійшли:

 • Ольга Маштакова, помічник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
 • Віра Радченко, заступник директора Департаменту житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
 • Євген Зеленко,  координатор зв’язків із громадськістю та роботи зі ЗМІ ПРООН;
 • Ірина Скалій, менеджер проекту ПРООН/МПВСР;
 • Леонід Туловський, експерт з контролю якості ПРООН/МПВСР.

Журі оцінюватиме роботи за такими критеріями:

 • рівень дотримання журналістських стандартів, збалансованість матеріалу;
 • рівень розкриття історій успіху ОСББ; просвітницька роль публікації (заохочення громад до наслідування успішного досвіду);
 • оригінальність способу розкриття теми.

Матеріали слід надсилати контактній особі – Галині Смірновій, спеціалісту проекту ПРООН/МПВСР з моніторингу та комунікацій на e-mail: galyna.smirnova@undp.org (в електронному вигляді) та факсом (044 584 34 76)  разом із заповненою анкетою.

Усі публікації розміщуватимуться на сайті проекту ПРООН/МПВСР msdp.undp.org.ua із зазначенням авторства.

Один журналіст може подавати роботи одночасно на декілька номінацій – обмежень за кількістю заявок на участь у Конкурсі немає. На  кожну роботу, подану на Конкурс, оформляється окрема заявка.

Прес-служба Мінрегіону

Публікації та новини схожі

Изменения в распределении госсубвенций на ремонт жилых зданий

22.02.2012
Изменения в распределении госсубвенций на ремонт жилых зданий В связи с блокированием счетов департамента жилищно-коммунального хозяйства распорядителем государственной субвенции, поступившей в размере 2 400 тыс. грн, решено признать департамент финансовой политики, а не департамент жилищно-коммунального хозяйства.

докладніше

Мінсоцполітики саботує рішення Кабміну?

29.04.2013
Мінсоцполітики саботує рішення Кабміну? 25 квітня 2013 року закінчився термін подачі пропозицій стосовно вдосконалення механізму надання пільг та субсидій на розгляд Уряду. Відповідальним за розробку та узгодження пропозицій між іншими міністерствами та відомствами визначено Міністерство соціальної політики України.

докладніше

Соломенский район Киева остался без питьевой воды

28.08.2012
Соломенский район Киева остался без питьевой воды В Киеве в Соломенском районе из-за прорыва водопроводной сети на ул. Академика Белецкого отсутствует водоснабжение в нескольких жилых домах. Об этом заявил сотрудник аварийной службы «Киевводоканала».

докладніше

Станіслав Каплуненко про діяльність комунального підприємства «ГІОЦ»

26.12.2011
Станіслав Каплуненко про діяльність комунального підприємства «ГІОЦ» Станіслав Каплуненко, котрий є директором КП «ГІОЦ», відхилив інформацію, розповсюджену у засобах масової інформації, щодо незаконної діяльності підприємства (надання послуг без ліцензії) та отриманням керівниками прибутку.

докладніше

Юридична консультація

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше