Головна » Новини та публікації » Мінрегіон: 9 областей повністю запровадили технологічний облік тепла

Мінрегіон: 9 областей повністю запровадили технологічний облік тепла

Лише 15 відсотків бракує Україні до повного оснащення всіх теплогенеруючих потужностей комунальних підприємств лічильниками тепла. Дев’ять областей забезпечили технологічний облік виробленого та відпущеного споживачам тепла повністю. Про це повідомив Перший заступник очільника Мінрегіону України Олександр Аліпов під час селекторної наради з керівництвом обласних державних адміністрацій присвяченій підготовці до роботи взимку, що відбулася у будинку Уряду в середу 3 жовтня.

«У нас зараз в Україні є 85 відсотків. Повністю оснащені засобами обліку підприємства комунальної теплоенергетики дев’яти областей. Є питання у нас до Києва – де всього 30 відсотків, Київської області – 45, Чернівецької – 46 та Севастополя 64 відсотки», – сказав  Олександр Аліпов.

За його словами, національний регулятор – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, буде змушена позбавляти ліцензії комунальні підприємства, які не забезпечать до кінця року повного технологічного обліку.

Доповідаючи про готовність житлово-комунального господарства столиці до роботи взимку, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак відзначив, що 90% всього виробленого тепла у місті відпускається через засоби обліку.

«Місто готове до опалювального періоду. З четвертого жовтня за заявками керівників об’єктів бюджетної сфери включаємо опалення у дитсадках, лікарнях, з десятого за графіком починаємо підключати житлові будинки. Щодо обліку, то понад 90 відсотків виробленого тепла у Києві йде через лічильники. Статистику нам псують маленькі котельні, яких понад 170», – повідомив О.Мазурчак.

Довідково: Повний технологічний облік запроваджено на підприємствах теплокомуненерго Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Харківської та Херсонської областей. На 1 жовтня поточного року на підприємствах комунальної теплоенергетики встановлено 5104 приладів технологічного обліку (відпуску теплової енергії з джерел теплової енергії підприємств комунальної теплоенергетики). Необхідно встановити ще 885 лічильників.

Прес-служба Мінрегіону

Публікації та новини схожі

Изменения в распределении госсубвенций на ремонт жилых зданий

22.02.2012
Изменения в распределении госсубвенций на ремонт жилых зданий В связи с блокированием счетов департамента жилищно-коммунального хозяйства распорядителем государственной субвенции, поступившей в размере 2 400 тыс. грн, решено признать департамент финансовой политики, а не департамент жилищно-коммунального хозяйства.

докладніше

Необходимо ускорить обновление градостроительной документации — Анатолий Близнюк

02.03.2012
Необходимо ускорить обновление градостроительной документации — Анатолий Близнюк Градостроительная документация является основой для отвода земли и привлечения инвестиций на конкретных территориях, а потому она должна быть обновлена ​​максимально быстро. В большинстве регионов страны темпы ее обновления крайне медленные, сообщил во время заседания Коллегии Минрегиона глава ведомства Анатолий Близнюк.

докладніше

Прибудинкова територія для ОСББ: досвід Києва

01.06.2012
Прибудинкова територія для ОСББ: досвід Києва 24 травня 2012 року в конференц-залі Голосіївської районної адміністрації (м. Київ) Громадянська мережа ОПОРА організувала робочу зустріч із головами ОСББ, ЖБК щодо покращення умов функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у столиці. Участь у заході взяли Ігор Лисов, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, Павло Жук, заступник голови Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації, Олена Журавльова, керівник відділу по роботі з ОСББ, ЖБК Голосіївської районної державної адміністрації.

докладніше

Луцьк: ОСББ діляться досвідом налагодження стосунків з монополістами

02.04.2013
Луцьк: ОСББ діляться досвідом налагодження стосунків з монополістами 29 березня 2013 року у Луцьку відбулась практична прес-конференція, на якій йшлось про успішні практики вирішення складних ситуацій у стосунках ОСББ та обслуговуючих організацій. Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА.

докладніше

Юридична консультація

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше