Головна » Новини та публікації » Луцьк: ОСББ діляться досвідом налагодження стосунків з монополістами

Луцьк: ОСББ діляться досвідом налагодження стосунків з монополістами

29 березня 2013 року у Луцьку відбулась практична прес-конференція, на якій йшлось про успішні практики вирішення складних ситуацій у стосунках ОСББ та обслуговуючих організацій. Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА.

На заході ОСББ міста Луцька ділились успіхами у площині стосунків з монополістами на ринку обслуговування багатоповерхівок. З районних центрів (Ковеля, Нововолинська, Рожищ, Ківерець та Володимира-Волинського) переймати досвід приїхали представники ОСББ та ЖКГ. Говорили про вдале вирішення проблеми ліфтів, яка вже не один рік не давала спокою ОСББ, піднімалось питання газопостачання, комунікацій, розмежування мереж і відповідальностей, тощо.

Завдяки добре налагодженій та скоординованій роботі у Луцьку ОСББ вдіється відстоювати свої інтереси у стосунках з організаціями-надавачами послуг, однак в районних центрах ситуація складніша. Як стверджують голови районних ОСББ, на місцях діалог між об’єднаннями та обслуговуючими організаціями-монополістами знаходиться тільки на стадії започаткування, тому надзвичайно важливо знайти правильний підхід до розв’язання проблемних ситуацій, що виникають між цими двома сторонами.

Як показує практика, механізми вирішення неоднозначних ситуацій з монополістами, що були вироблені та використані у Луцьку, виправдали себе й приносять хороші результати, тож представники ОСББ районних центрів, які відвідали захід, разом окреслили перспективи їх адаптації і впровадження на районному рівні.

Детальніше:
Тетяна Бойко, координатор
житлово-комунальних програм
Громадянської мережі ОПОРА
(063) 617 97 60
Публікації та новини схожі

У Мінрегіоні відбулося чергове засідання Комітету галузевих реформ

21.12.2011
У Мінрегіоні відбулося чергове засідання Комітету галузевих реформ На засіданні, що відбулось 16 грудня, експерти Мінрегіону детально розглянули стан виконання Національного плану дій у поточному році та затвердили проект заходів на 2012 рік Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

докладніше

Тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по базових підприємствах станом на 1 травня 2012 року

30.05.2012
Тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по базових підприємствах станом на 1 травня 2012 року На виконання Заходів щодо забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та з метою моніторингу стану реформування і розвитку житлово-комунального господарства запроваджено галузеву звітність про тарифну політику підприємств житлово-комунального господарства.

докладніше

Киянам повернули кошти за ненадання та недоотримання житлово-комунальних послуг

06.01.2012
Киянам повернули кошти за ненадання та недоотримання житлово-комунальних послуг Впродовж 2011 року житловими організаціями столиці за ненадання та недоотримання житлово-комунальних послуг здійснено перерахунок 72,8 млн. грн. на користь жителів Киева.

докладніше

Українські підприємства водопостачання стають енергоефективнішими

27.02.2012
Українські підприємства водопостачання стають енергоефективнішими Розвиток внутрішнього виробництва у житлово-комунальному господарстві полягає, зокрема, в енергозбереженні, причому галузь уже досягла певних успіхів у водопостачанні, наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

докладніше

Юридична консультація

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше