Головна » Новини та публікації » Круглий стіл: «Якою буде політика влади у житлово-комунальній сфері Рівного після зміни начальника управління?»

Круглий стіл: «Якою буде політика влади у житлово-комунальній сфері Рівного після зміни начальника управління?»

У вівторок, 19 лютого в конференц-залі Будинку вчених (м. Рівне, вул. С. Петлюри, 17, другий поверх) відбудеться обговорення питань реформування та розвитку житлово-комунальної сфери Рівного.

У рамках реалізації проекту «Створення сприятливих умов для об’єднань співвласників будинків» Громадянська мережа ОПОРА провела у Рівному серію зустрічей із представниками підприємств, що надають комунальні послуги та обслуговують мешканців міста. Участь в заходах взяли керівники ОСББ, представники Рівнеоблводоканалу, ПРАТ «Рівнегаз», ТЗОВ «Санком-Рівне», міські теплопостачальні компанії ТОВ «Рівнетеплоенерго» та КП «Теплотранссервіс». 

Обговорені під час зустрічей питання показали, що в житлово-комунальній сфері Рівного існує чимало проблем. В той же час, позиція міської влади у вирішенні нагальних питань часто є незрозумілою. Зокрема, 11 лютого 2013 року із займаної посади звільнився начальник управління житлово-комунального господарства міста. Новий керівник зіткнеться із серйозними проблемами, які потребуватимуть оперативного вирішення. Для того, щоб допомогти міському голові визначитися із кандидатурою начальника УЖКГ та швидше ввести останнього в курс справ, представники громадськості обговорять шляхи розвитку житлово-комунальної сфери Рівного.

Під час заходу громадські експерти шукатимуть відповіді напитання:

  • В якому стані перебуває сфера обслуговуванням житлових будинків?
  • Чи ефективною є політика міської влади у справі створення нових та підтримки існуючих ОСББ?
  • Як запровадження побудинкового тарифу вплинуло на якість роботи ЖЕКів?
  • Що відбувається із галуззю житлово-комунальних послуг у період відсутності начальника управління?
  • Які першочергові проблеми у житлово-комунальній сфері має вирішувати міська влада та новий керівникУЖКГ зокрема?

До участі у роботі круглого столу запрошено представників громадських організацій, голів ОСББ Рівного, керівників житлово-комунальних підприємств, депутатів, політиків та журналістів. Серед запрошених:

  • Володимир Хомко – міський голова;
  • Олексій Хмилецький – заступник мера з питань житлово-комунального господарства;
  • Володимир Лапюк – виконуючий обов’язки начальника УЖКГ міста;
  • Сергій Пінчук – керівник Рівненського Центру соціального партнерства;
Захід відбудеться
у вівторок, 19 лютого 2012 року
у конференц-залі Будинку вчених
за адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 17, другий поверх
початок об 11 годині
Контактна особа:
Роман Мартин
тел.: (063) 358 24 30
Публікації та новини схожі

Мінрегіон: Комунальники мають реагувати швидко та злагоджено

24.09.2012
Мінрегіон: Комунальники мають реагувати швидко та злагоджено Зі станом підготовки підприємств та об’єктів комунальної теплоенергетики, загальною готовністю систем життєзабезпечення до зими ознайомилися Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський та Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час відвідин міста Краматорськ Донецької області. На прикладі ТОВ «Краматорськтеплоенерго», на мережах якого у минулому році сталося масштабне відключення споживачів, урядовці та керівники теплопостачальних підприємств області розглянули алгоритм дій у випадку надзвичайних подій. Також детально проаналізували роботу підприємств із запобігання аваріям.

докладніше

Україна вимушена імпортувати вугілля для ТЕС

22.08.2014
Україна вимушена імпортувати вугілля для ТЕС Оскільки забезпечити ТЕС енергетичним вугіллям українського видобутку наразі неможливо по причині бойових дій на сході України де розташована більша частина діючих шахт, уряд прийняв рішення імпортувати паливо.

докладніше

Чи стануть Револьверні фонди панацеєю для ОСББ?

09.10.2013
Чи стануть Револьверні фонди панацеєю для ОСББ? 24-26 вересня 2013 року в м. Вознесенськ, що на Миколаївщини, зібралися люди з усіх регіонів України, яким не байдужі проблеми розвитку ОСББ, для того щоб обговорити інноваційний досвід по запровадженню інструментів фінансової підтримки та стимулювання організаційного розвитку об’єднань співвласників та житлових кооперативів. Досвід презентувала Вознесенська громадська організація «Агентство економічного розвитку» якій вдалось створити місцевий Револьверний фонд підтримки ОСББ та ЖБК.

докладніше

На Луганщині виділено земельну ділянку під будівництво вітропарку

04.04.2012
На Луганщині виділено земельну ділянку під будівництво вітропарку У Краснодонському районі виділено земельну ділянку під будівництво вітропарку, і зараз там йде закладка першої установки, робота якої дозволить підтвердити проектні дані і почати будівництво наступних установок. Зараз тут реалізуються два такі проекти — будівництво «Краснодонського вітропарку» потужністю 400 МВт і сонячної геліоелектростанції потужністю до 10 МВт.

докладніше

Юридична консультація

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше