Головна » Новини та публікації » Круглий стіл щодо проблеми ОСББ з монопольними постачальниками послуг ЖКГ

Круглий стіл щодо проблеми ОСББ з монопольними постачальниками послуг ЖКГ

31 січня 2013 р. 0 13:00 год. у м. Алчевськ (конференц-зала, м. Алчевськ, вул. Леніна, 62) відбудеться круглий стіл на тему: «Як вирішити проблеми ОСББ з монопольними постачальниками послуг ЖКГ».

Під час круглого столу представники ОСББ будуть обговорювати шляхи вирішення проблем, які виникли у ОСББ м. Алчевськ по співпраці з монополістами, зокрема з ТОВ «Луганськвода».Постачальник води для Луганської області - ТОВ «Луганськвода» розпочало війну з ОСББ , а саме у листопаді 2012 р. розпочало блокувати через суди рахунки ОСББ, вимагаючи змінити схему нарахування коштів за використання води. Зокрема керівництво ТОВ «Луганськвода» вимагає від керівників ОСББ збирати кошти від власників квартир в будинку і централізовано перераховувати ці кошти в «Луганськводу». Якщо ж виникає затримка з оплатою, то адміністрації ОСББ погрожують штрафам, в крайньому випадку блокують рахунки в судовому режимі. Однак адміністрація ОСББ не має ані людські, ані матеріальні ресурси щоб організувати збір платежів та перераховувати їх в ТОВ «Луганськвода». Також будуть розглянуті інші проблеми, з якими стикаються ОСББ у співпраці з монополістами.

План заходу: 

  1. Огляд проблем, з якими стикалися ОСББ у співпраці з монополістами м. Алчевськ за 2012 - 2013 р.
  2. Шляхи вирішення кричущої проблеми відносин ОСББ з ТОВ «Луганськвода» 
Детальніше:
Олексій Кормілецький,
Керівник Луганського представництва Громадянської Мережі ОПОРА
0502752808
Публікації та новини схожі

Мінрегіон визначає чотири ключових завдання у галузі будівництва на 2012 рік

20.12.2011
Мінрегіон визначає чотири ключових завдання у галузі будівництва на 2012 рік Суттєве поліпшення інвестиційного клімату в регіонах є метою чотирьох ключових завдань Мінрегіону у галузі будівництва, вважає Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк. Про це він сказав під час брифінгу у прес-центрі Уряду в середу, 14 грудня.

докладніше

Столичное ОСМД наказано за необоснованное повышение тарифов

11.01.2013
Столичное ОСМД наказано за необоснованное повышение тарифов Прокуратура Шевченковского района словила киевское ОСМД «Комфорт» на завышении тарифов на коммунальные услуги для многоэтажных домов по улице Герцена, 17-25.

докладніше

Мінрегіон визначився з пріорітетами

13.08.2013
Мінрегіон визначився з пріорітетами Перспективи реформування комунального господарства представила директор департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Мінрегону Наталія Іванівна Олійник під час наради за участю керівництва Мінрегіону, народних депутатів, міських голів, членів експертних робочих груп Мінрегіону, громадських організацій.

докладніше

Херсон: на чиєму боці влада у боротьбі ОСББ з монополістами?

28.09.2012
Херсон: на чиєму боці влада у боротьбі ОСББ з монополістами? 19 вересня в актовому залі Виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради відбулося засідання Ресурсного центру для ОСББ "Пліч-о-пліч", представників влади та громадськості для того, щоб з’ясувати, якими є насправді відносини херсонських об’єднань із монополістами.

докладніше

Юридична консультація

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше