Головна » Новини та публікації » Круглий стіл: Луцькі ОСББ вирішуватимуть проблемні питання з ПАТ «Волиньгаз»

Круглий стіл: Луцькі ОСББ вирішуватимуть проблемні питання з ПАТ «Волиньгаз»

У середу, 16 січня 2013 року об 11:00 у малому залі засідань Луцької міської радивідбудеться круглий стіл на тему «Вирішення проблемних питань у взаєминах ОСББ з обслуговуючими організаціями». Організатор заходу – Всеукраїнська громадська організація Громадянська мережа ОПОРА.

Учасники круглого столу обговорюватимуть ті ділянки стосунків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і організацій-надавачів послуг, які є неоднозначними і утискають права й інтереси ОСББ. Зокрема, голови Волинських об’єднань стверджують, що ПАТ «Волиньгаз» поводить себе як монополіст на внутрішньому ринку газопостачання та зловживає своїм становищем у відношенні ОСББ.

Для вирішення проблемної ситуації до участі у круглому столі запрошені ті сторони, які мають до неї безпосереднє відношення, а саме:

• Руслан Сахарчук – начальник управління по газопостачанню та тарифікації ПАТ «Волиньгаз»;

• Лариса Соколовська – заступник Луцького міського голови, голова комісії з вивчення та сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

• Роман Бондарук – депутат Луцької міської ради, заступник голови комісії з вивчення та сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

• Юлія Сабатюк – голова Асоціації ОСББ «Лучани»;

• Петро Лавринюк – Президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив;• Представники Держгіпромнагляду;

• Голови ОСББ.

Дата проведення: 16 січня 2013 року.

Місце проведення: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19 малий зал засідань Луцької міської ради.

Початок: 11:00 год.

Контактна інформація:
Петро Лавринюк
067-90-55-398
Публікації та новини схожі

Відкючення у Львові підприємств-боржників від системи водопостачання

27.02.2012
Відкючення у Львові підприємств-боржників від системи водопостачання Прес-служба міської ради Львова повідомляє про початок відключення львівським комунальним підприємством «Львівводоканал» підприємств-боржників від водопостачання розпочало.

докладніше

Пошуки виходу із комунальних колапсів у Луганську

27.09.2012
Пошуки виходу із комунальних колапсів у Луганську Хто і як повинен вирішувати комунальні проблеми в будинках, мешканці яких створили об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)? Відповідь на це питання шукали учасники круглого столу «Співпраця ОСББ і комунальних монополістів м. Луганськ: проблеми, шляхи вирішення», який нещодавно відбувся у Луганську. Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА.

докладніше

Мінрегіон цього року розраховує на 10 млн м2 житла

29.02.2012
Мінрегіон цього року розраховує на 10 млн м2 житла Відповідно до прогнозних індикативних показників, на 2012 рік передбачається введення в експлуатацію близько 10 млн м2 житла. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час брифінгу в Кабінеті Міністрів 29 лютого.

докладніше

У Львові відбувся Другий Всеукраїнський Форум ОСББ

22.11.2011
У Львові відбувся Другий Всеукраїнський Форум ОСББ 27-28 жовтня 2011 року у Львові пройшов Другий Всеукраїнський Форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, на якому зібралося понад 140 представників ОСББ і Спілки Власників житла України з усіх областей України. На заході також були присутні іноземні експерти з Литви, Німеччини та Польщі, представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування.

докладніше

Юридична консультація

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше