Головна » Новини та публікації » Голови Луцьких ОСББ ведуть діалог з обслуговуючими організаціями щодо співпраці

Голови Луцьких ОСББ ведуть діалог з обслуговуючими організаціями щодо співпраці

Голови правлінь Луцьких ОСББ черговий раз зустрілися за круглим столом з представниками ПАТ «Волингаз» та владою для врегулювання проблемних питань. Круглий стілпід назвою «Налагодження альтернативних механізмів співпраці ОСББ та обслуговуючих організацій» відбувся вчора, 13 лютого 2013 року.

Говорили про ряд питань, які вже тривалий час не дають спокою ОСББ. Зокрема, об’єднання та газопостачальник ПАТ «Волиньгаз» не можуть дійти згоди відносно здачі нормативних актув та розподілу будинкових мереж. За словами Юлії Сабатюк, голови Асоціації ОСББ «Лучани», в тарифи оплати за газ, які сплачують мешканці квартир, входить і оплата за зовнішні будинкові мережі, хоча, по суті, цього бути не повинно. Тому з «Волиньгазом» домовилися провести додаткову зустріч, яка, як надіються голови ОСББ, остаточно розставить усі капки над «і» й нарешті внесе ясність відносно того які функції повинні виконувати ОСББ і які «Волиньгаз».

Розглядали також питання отримання державних актів на землю. У цьому аспекті досягнуто позитивних зрушень – вже розпочато підготовку генеральних планів з кошторисною документацією для отримання актів.

На круглому столі також оголосили про відкриття конкурсу для ОСББ на отримання фінансування капітальних ремонтів у 2013 році. За словами Лариси Соколовської, заступника Луцького міського голови, на проведення ремонтних робіт з міського бюджету буде виділено близько 1 мільйону гривень. ОСББ міста Луцька можуть подавати заявки на участь у конкурсі до 1 травня 2013 року.

Детальніше:
Людмила Вільчинська
(098) 922 26 16;
(066) 163 00 08
Публікації та новини схожі

До листопада в українських сховищах має бути 17,5 млрд кубів газу

10.09.2014
До листопада в українських сховищах має бути 17,5 млрд кубів газу Україна розраховує до 1 листопада накопичити в підземних сховищах до 17,5 млрд куб. м палива - стверджує Юрій Продан.

докладніше

Кабмін: крадеш газ - сядеш у тюрму!

04.09.2014
Кабмін: крадеш газ - сядеш у тюрму! Український уряд схвалив законопроект, яким пропонується запровадити кримінальну відповідальність, аж до позбавлення волі, за розкрадання газу.

докладніше

Мінрегіон: Житло підготували до зими на 69 %, соціальні об’єкти - на 78 %

22.08.2014
Мінрегіон: Житло підготували до зими на 69 %, соціальні об’єкти - на 78 % Наразі по Україні передбачено комплексно підготувати до осінньо-зимового періоду майже 189 тис. будинків, у тому числі 19,2 тис. житлових будинків, у яких створено ОСББ та ЖБК, та 10,9 тис. будинків, які облуготуть комунальні та приватні ЖЕКи.

докладніше

Ресурсний центр для ОСББ: Євпаторія

07.02.2012
Ресурсний центр для ОСББ: Євпаторія З 1994 року в місті Євпаторія почали створюватися об’єднання, які бажали приймати активну участь у функціонуванні та ремонті свого житлового комплексу, а саме: об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

докладніше

Юридична консультація

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше