Головна » Приклади запиту до КМДА

Приклади запиту до КМДА

Зразок запиту ініціативної групи до КМДА для отримання інформації з Реєстру прав власності на нерухоме майно

Голові Київської міської державної адміністрації
Попову О.П.
Шановний Олександре Павловичу!

«______»__________________20____ року створено ініціативну групу зі скликання і проведення установчих зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) за адресою: м._____________,вул.____________________,_____________.
Відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» для проведення установчих зборів зі створення ОСББ необхідно мати точну інформацію про кількість співвласників багатоквартирного будинку (власників окремих квартир і нежитлових приміщень). В ініціативної групи з проведення установчих зборів ОСББ у вищезазначеному будинку є така інформація щодо ____________квартир із ____________. В той же час, відсутня інформація про те, за ким закріплено право власності на квартири №№_______________.
У зв’язку з цим, та враховуючи, що органи місцевого самоврядування мають право на безоплатне отримання інформації з Реєстру прав власності на нерухоме майно, та що відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на органи місцевого самоврядування покладений обов’язок подання допомоги власникам квартир (будинків) в їх обслуговуванні та ремонті, сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, просимо Вас надати інформацію про те, за ким закріплено право власності на квартири №№_________________________________за адресою м.__________________, вул. _________________________, буд. ____________.
Це дозволить нам:
1) як співвласникам багатоквартирного будинку за адресою: м._______________, вул. __________________________, буд. ________ – точно знати, хто разом з нами є іншими співвласниками зазначеного бу¬динку, і спільно вирішувати питання володіння і користування нашим спільним майном та приймати рішення щодо належного його утримання,
2) як ініціативній групі зі скликання і проведення установчих зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – належним чином сповістити всіх власників квартир і нежитлових приміщень у будинку про скликання установчих зборів ОСББ і забезпечити правильний підрахунок голосів на них.
Будемо вдячні за оперативне надання інформації.

З повагою, члени ініціативної групи:

______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)
______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)
______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)

«______» ______________________ 20 ____ р.
Зразок запиту КМДА до БТІ
Вих. №__________від____________
Начальнику Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна
Сенчуку В.В.
Шановний Василю Володимировичу!
На даний час в місті ________________ ведеться робота зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, підтримку чому відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» надає Київська міська державна адміністрація.
Ініціативу щодо створення ОСББ виявили і співвласники багатоквартирного будинку за адресою _________________________________________________________.
Для проведення установчих зборів зі створення ОСББ необхідно мати точну інформацію про склад та кількість співвласників багатоквартирного будинку (власників окремих квартир і нежитлових приміщень). В ініціативної групи з проведення установчих зборів ОСББ у вищезазначеному будинку є така інформація щодо ____________ квартир із ____________. В той же час, відсутня інформація про те, за ким зареєстровано право власності на квартири №№________________. У зв’язку з цим ініціативна група звернулася за наданням такої інформації до Київської міської державної адміністрації (справа №____________).
Оскільки відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на органи місцевого самоврядування покладений обов’язок подання допомоги власникам квартир (будинків) в їх обслуговуванні та ремонті, сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також з метою належного обліку комунального майна, своєчасного виявлення безхазяйного майна і вжиття щодо нього передбачених законом заходів, прошу надати інформацію про те, за ким зареєстровано право власності на квартири №№_________________за адресою м. _________________, вул. ____________________, буд. __________.
Дякую за оперативність у наданні інформації.
Голова Київської міської державної адміністрації
Попов О.П. __________________

Публікації та новини схожі

Предприятиям ЖКХ Днепропетровска ограничат поставку электроэнергии

15.02.2014
Предприятиям ЖКХ Днепропетровска ограничат поставку электроэнергии На начало января 2014 года долг за электроэнергию коммунальных предприятий Днепропетровска – Жилсервис-3, Жилсервис-5 – составил 456 тыс. грн. Показатель расчетов с энергопоставляющей компанией «ДТЭК Днепрооблэнерго за декабрь 2013 года - не более 4%!».

докладніше

Деякі області готові економити більше 30% газу - В. Гройсман

20.08.2014
Деякі області готові економити більше 30% газу - В. Гройсман На засіданні Кризового енергетичного штабу 19 серпня було обговорено плани скорочення об’ємів споживання теплопостачальними підприємствами природного газу на період опалювального сезону 2014/15 років на рівні 30%, які підготували усі області України у зв’язку з припиненням постачання газу з Росії.

докладніше

У серпні Україна збільшила імпорт природного газу з Європи на 13%

02.09.2014
У серпні Україна збільшила імпорт природного газу з Європи на 13% Україна, що вже понад 2 місяці не отримує російського газу, в серпні 2014 року збільшила порівняно з липнем імпорт газу з Європи на 13% - до 250 млн куб. м.

докладніше

Депутаты отказались вносить изменения в сферу теплоснабжения

17.05.2012
Депутаты отказались вносить изменения в сферу теплоснабжения Народные депутаты Украины проголосовали за снятие с рассмотрения проект закона «О внесении изменений в Закон Украины «О теплоснабжении» (относительно модернизации, реконструкции и строительства объектов в сфере теплоснабжения)», который должен рассматриваться во втором чтении. За это решение проголосовали 252 народных депутата.

докладніше

Юридична консультація

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше