Головна » Приклади запиту до КМДА

Приклади запиту до КМДА

Зразок запиту ініціативної групи до КМДА для отримання інформації з Реєстру прав власності на нерухоме майно

Голові Київської міської державної адміністрації
Попову О.П.
Шановний Олександре Павловичу!

«______»__________________20____ року створено ініціативну групу зі скликання і проведення установчих зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) за адресою: м._____________,вул.____________________,_____________.
Відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» для проведення установчих зборів зі створення ОСББ необхідно мати точну інформацію про кількість співвласників багатоквартирного будинку (власників окремих квартир і нежитлових приміщень). В ініціативної групи з проведення установчих зборів ОСББ у вищезазначеному будинку є така інформація щодо ____________квартир із ____________. В той же час, відсутня інформація про те, за ким закріплено право власності на квартири №№_______________.
У зв’язку з цим, та враховуючи, що органи місцевого самоврядування мають право на безоплатне отримання інформації з Реєстру прав власності на нерухоме майно, та що відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на органи місцевого самоврядування покладений обов’язок подання допомоги власникам квартир (будинків) в їх обслуговуванні та ремонті, сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, просимо Вас надати інформацію про те, за ким закріплено право власності на квартири №№_________________________________за адресою м.__________________, вул. _________________________, буд. ____________.
Це дозволить нам:
1) як співвласникам багатоквартирного будинку за адресою: м._______________, вул. __________________________, буд. ________ – точно знати, хто разом з нами є іншими співвласниками зазначеного бу¬динку, і спільно вирішувати питання володіння і користування нашим спільним майном та приймати рішення щодо належного його утримання,
2) як ініціативній групі зі скликання і проведення установчих зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – належним чином сповістити всіх власників квартир і нежитлових приміщень у будинку про скликання установчих зборів ОСББ і забезпечити правильний підрахунок голосів на них.
Будемо вдячні за оперативне надання інформації.

З повагою, члени ініціативної групи:

______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)
______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)
______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)

«______» ______________________ 20 ____ р.
Зразок запиту КМДА до БТІ
Вих. №__________від____________
Начальнику Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна
Сенчуку В.В.
Шановний Василю Володимировичу!
На даний час в місті ________________ ведеться робота зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, підтримку чому відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» надає Київська міська державна адміністрація.
Ініціативу щодо створення ОСББ виявили і співвласники багатоквартирного будинку за адресою _________________________________________________________.
Для проведення установчих зборів зі створення ОСББ необхідно мати точну інформацію про склад та кількість співвласників багатоквартирного будинку (власників окремих квартир і нежитлових приміщень). В ініціативної групи з проведення установчих зборів ОСББ у вищезазначеному будинку є така інформація щодо ____________ квартир із ____________. В той же час, відсутня інформація про те, за ким зареєстровано право власності на квартири №№________________. У зв’язку з цим ініціативна група звернулася за наданням такої інформації до Київської міської державної адміністрації (справа №____________).
Оскільки відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на органи місцевого самоврядування покладений обов’язок подання допомоги власникам квартир (будинків) в їх обслуговуванні та ремонті, сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також з метою належного обліку комунального майна, своєчасного виявлення безхазяйного майна і вжиття щодо нього передбачених законом заходів, прошу надати інформацію про те, за ким зареєстровано право власності на квартири №№_________________за адресою м. _________________, вул. ____________________, буд. __________.
Дякую за оперативність у наданні інформації.
Голова Київської міської державної адміністрації
Попов О.П. __________________

Публікації та новини схожі

Программы энергоэффективности поставлены Николаем Азаровым под сомнение

10.05.2012
Программы энергоэффективности поставлены Николаем Азаровым под сомнение Премьер-министр Украины Николай Азаров отметил необходимость глубокого анализа принципов реформ по внедрению энергоэффективных технологий.

докладніше

Мінрегіон: Конкурс на кращі будинки і споруди 2011 року

09.08.2012
Мінрегіон: Конкурс на кращі будинки і споруди 2011 року Напередодні Дня будівельника Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підбило підсумки Конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію протягом 2011 року. Під час щорічного заходу експерти – архітектори, будівельники, обирають проекти-переможці у 9 номінаціях: житлові, промислові будівлі, культові та інженерні споруди. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України у середу, 8 серпня.

докладніше

Громадянські організації обмінюються досвідом

09.10.2013
Громадянські організації обмінюються досвідом Наприкінці вересня 2013 року в Луцьку відбулися семінари обміну досвідом між НУО Запоріжжя, Дніпропетровська та Луцька.

докладніше

Анонс: Кредитна лінія для реалізації енергоефективних проектів у житлових будинках

03.06.2013
Анонс: Кредитна лінія для реалізації енергоефективних проектів у житлових будинках В рамках програми з підвищення ефективності використання енергії у багатоквартирних житлових будинках Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) у партнерстві з місцевими комерційними банками може найближчим часом запропонувати Кредитну лінію для реалізації енергоефективних проектів у житлових будинках (далі – Кредитна лінія).

докладніше

Юридична консультація

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше