Головна » Приклади запиту до КМДА

Приклади запиту до КМДА

Зразок запиту ініціативної групи до КМДА для отримання інформації з Реєстру прав власності на нерухоме майно

Голові Київської міської державної адміністрації
Попову О.П.
Шановний Олександре Павловичу!

«______»__________________20____ року створено ініціативну групу зі скликання і проведення установчих зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) за адресою: м._____________,вул.____________________,_____________.
Відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» для проведення установчих зборів зі створення ОСББ необхідно мати точну інформацію про кількість співвласників багатоквартирного будинку (власників окремих квартир і нежитлових приміщень). В ініціативної групи з проведення установчих зборів ОСББ у вищезазначеному будинку є така інформація щодо ____________квартир із ____________. В той же час, відсутня інформація про те, за ким закріплено право власності на квартири №№_______________.
У зв’язку з цим, та враховуючи, що органи місцевого самоврядування мають право на безоплатне отримання інформації з Реєстру прав власності на нерухоме майно, та що відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на органи місцевого самоврядування покладений обов’язок подання допомоги власникам квартир (будинків) в їх обслуговуванні та ремонті, сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, просимо Вас надати інформацію про те, за ким закріплено право власності на квартири №№_________________________________за адресою м.__________________, вул. _________________________, буд. ____________.
Це дозволить нам:
1) як співвласникам багатоквартирного будинку за адресою: м._______________, вул. __________________________, буд. ________ – точно знати, хто разом з нами є іншими співвласниками зазначеного бу¬динку, і спільно вирішувати питання володіння і користування нашим спільним майном та приймати рішення щодо належного його утримання,
2) як ініціативній групі зі скликання і проведення установчих зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – належним чином сповістити всіх власників квартир і нежитлових приміщень у будинку про скликання установчих зборів ОСББ і забезпечити правильний підрахунок голосів на них.
Будемо вдячні за оперативне надання інформації.

З повагою, члени ініціативної групи:

______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)
______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)
______________________________ / ____________________________________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)

«______» ______________________ 20 ____ р.
Зразок запиту КМДА до БТІ
Вих. №__________від____________
Начальнику Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна
Сенчуку В.В.
Шановний Василю Володимировичу!
На даний час в місті ________________ ведеться робота зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, підтримку чому відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» надає Київська міська державна адміністрація.
Ініціативу щодо створення ОСББ виявили і співвласники багатоквартирного будинку за адресою _________________________________________________________.
Для проведення установчих зборів зі створення ОСББ необхідно мати точну інформацію про склад та кількість співвласників багатоквартирного будинку (власників окремих квартир і нежитлових приміщень). В ініціативної групи з проведення установчих зборів ОСББ у вищезазначеному будинку є така інформація щодо ____________ квартир із ____________. В той же час, відсутня інформація про те, за ким зареєстровано право власності на квартири №№________________. У зв’язку з цим ініціативна група звернулася за наданням такої інформації до Київської міської державної адміністрації (справа №____________).
Оскільки відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на органи місцевого самоврядування покладений обов’язок подання допомоги власникам квартир (будинків) в їх обслуговуванні та ремонті, сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також з метою належного обліку комунального майна, своєчасного виявлення безхазяйного майна і вжиття щодо нього передбачених законом заходів, прошу надати інформацію про те, за ким зареєстровано право власності на квартири №№_________________за адресою м. _________________, вул. ____________________, буд. __________.
Дякую за оперативність у наданні інформації.
Голова Київської міської державної адміністрації
Попов О.П. __________________

Публікації та новини схожі

Завдання мерів – розвивати громадянське суспільство

22.11.2011
Завдання мерів – розвивати громадянське суспільство 21 жовтня 2011 року у Львові пройшов Форум мерів під, незвичним для українських реалій, гаслом «Влада йде назустріч людям». Даний захід проводився з метою ознайомлення з кращими практиками побудови взаємодії місцевої влади із громадою, обговорення нових моделей співпраці, а також для того, щоб по-новому оцінити значення спільної роботи органів місцевого самоврядування з громадськими об’єднаннями задля ефективного розвитку міст.

докладніше

В Киеве построят современный комплекс по переработке твердых бытовых отходов

04.04.2012
В Киеве построят современный комплекс по переработке твердых бытовых отходов Строительство современного комплекса по переработке твердых бытовых отходов позволит комплексно решить проблемы загрязнения окружающей природной среды бытовыми отходами и уменьшить объемы захоронений на полигонах и свалках без предварительной переработки. Об этом во время презентации проекта «Чистый город» на Киевском Инвестиционном форуме, который состоялся 29 марта 2012 года, сообщил руководитель проекта Богдан Баласинович.

докладніше

Київ: Газова залежність України. Факти та прогнози.

28.12.2011
Київ: Газова залежність України. Факти та прогнози. Розпочався новий вік підвищеного попиту на газ – про це 16 червня 2011 заявив виконавчий директор International Energy Agency Нобуо Танака на Петербурзькому міжнародному економічному форумі. За його словами, попит на газ буде рости значно швидше нафти і вугілля, і газ витіснить вугілля з другого місця за значенням джерел енергії. «Це буде золотий вік для виробників газу, для газової галузі» – сказав Н. Танака. Він підкреслив, що століття дешевої енергетики закінчився, що треба враховувати при формуванні планів економічного зростання.

докладніше

Херсон: на чиєму боці влада у боротьбі ОСББ з монополістами?

28.09.2012
Херсон: на чиєму боці влада у боротьбі ОСББ з монополістами? 19 вересня в актовому залі Виконавчого комітету Суворовської районної у м. Херсоні ради відбулося засідання Ресурсного центру для ОСББ "Пліч-о-пліч", представників влади та громадськості для того, щоб з’ясувати, якими є насправді відносини херсонських об’єднань із монополістами.

докладніше

Юридична консультація

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше